Wynajem sprzętu

Oferujemy do wynajęcia zarówno całe zestawy latające, jak i "osobno": drony, gimbale, linki wideo lub ich elementy, monitory podglądów, aparatury sterujące, zasilacze, ładowarki i generatory prądu. Jednak ważna uwaga: co do zasady, sprzęt latający wynajmujemy wraz z obsługą naszego licencjonowanego pilota-operatora. Tylko w wyjątkowych sytuacjach, kiedy znamy konkretną osobę, która miała by się posługiwać sprzętem i ma ona świadectwo UAVO oraz odpowiednie ubezpieczenie, istnieje możliwość wynajmu takiego sprzętu bez naszego pilota.

Rezerwacja przestrzeni powietrznej, zgłoszenia lotów i konsultacje w zakresie oceny planowanego rejonu lotów UAV

W ramach realizacji zlecenia przy użyciu bezzałogowych statków powietrznych załatwiamy wszelkie formalności wynikające z przepisów Prawa lotniczego. Prowadzimy również konsultacje w zakresie analizy przestrzeni powietrznej znajdującej się ponad wskazaną lokalizacją, pod kątem możliwości wykonywania lotów. Takie konsultacje można zamówić jako osobną usługę.

Ceny

Z reguły rozliczamy się w/g stawki za dzień lub stawki godzinowej.W/w cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC, oraz może zostać zmieniony bez wcześniejszego powiadomienia.

copyright DRONPORT 2015-2021